Підбір за параметрами
Ціна
грн
Застосувати
Торгова марка

Теплові насоси для дому

Сортувати:
Показати
Тепловий насос для опалення будинку Aquaviva AVH10S (10,25 кВт)
119928 грн
Інверторний тепловий насос AquaViva AVH10S - це ідеальний варіант для опалення, охолодження та обслу..
Тепловий насос для будинку Aquaviva AVH15S (15,2 кВт)
172330 грн
Інверторний тепловий насос AquaViva AVH15S – це ідеальний варіант для опалення, охолодження та обслу..
Тепловий насос для будинку Aquaviva AVH18S (18.3 кВт)
192812 грн
Інверторний тепловий насос AquaViva AVH18S – це ідеальний варіант для опалення, охолодження та обслу..
Тепловий насос для опалення будинку Aquaviva AVH13S (13 кВт)
140714 грн
Інверторний тепловий насос AquaViva AVH13S - це ідеальний варіант для опалення, охолодження та обслу..
Показано з 1 по 4 із 4 (1 сторінок)

Тепловий насос для опалення будинку за прийнятною ціною – один із практичних інструментів, щоб завжди було тепло, і ви не завісили від роботи котельні. Цей агрегат використовується в тій нерухомості, куди немає підведення стаціонарного опалення або централізованого газу. Вирішуючи купити тепловий насос для опалення будинку, отримуєте альтернативне джерело тепла, яке зробить ваше житло автономним та незалежним від зовнішніх факторів, а також дозволить підключити доступ до гарячої води та отримати суттєву економічну вигоду, адже платите тільки за реально спожите тепло та включаєте його тоді. коли в цьому є гостра потреба.

Теплові насоси для опалення будинку: базові технологічні особливості

Основний принцип роботи механізмів - перетворення енергії з низьким показником в енергію з високим. Традиційно така енергія береться з води, повітря чи ґрунту. Компресійна система працює за таким принципом:

- Стискається холодоагент;

- Підвищується температура носія в контурі.

Вибираємо тепловий насос для дому

Спочатку визначаємося з підходящою моделлю згідно типу обладнання. На ринку доступні такі різновиди:

1. Грунт - вода, що є підвидом інструментів "вода - вода". Висока ефективність базується на стабільній температурі ґрунту до шару промерзання. Якщо встановлюєте систему в нерухомості первинної споруди, то варіант оптимальний через проведення попередніх земляних робіт. Підходить для сухих та вологих ґрунтів, а потужність одного колектора досягає 30 Вт.

2. Вода – вода, де базове джерело теплової енергії – ґрунтові води та найближчі водойми. Розрізняють пристрої відкритого та закритого типу. Принцип нагрівання в тому, що вода береться з одного джерела і повертається в нього, або сусідню свердловину. Оптимальне рішення для територій з м'якою водою, де не потрібне додаткове встановлення фільтраційних установок.

3. Повітря – вода, де паркан походить з навколишнього середовища, а обігрів проводиться централізованою водою або водойм, наприклад, басейнів. Працює на основі внутрішнього та зовнішнього блоків. Підходить для встановлення в приміщеннях на територіях із помірним зимовим кліматом, і часто знаходить застосування у комерційній та житловій нерухомості.

4. Повітря – повітря є найбюджетнішим пропозицією, й у роботі вкрай схожий спліт-системи, що працюють за інверторним типом. Оптимально встановлювати під час будівництва чи реновації будівель.

Тепловий насос для приватного будинку: ефективність та екологічність

Якщо ви перебуваєте в ситуації вибору оптимальної системи, то варто враховувати спочатку СМР. Цей показник ілюструє скільки потрібно витраченої енергії, щоб зробити тепло. Найефективнішими є системи «вода–вода», де теплова потужність сягає 8 кВт, але в другому місці повітряні – до 3–4кВт.

Світова практика доводить: вибираючи теплові насоси для обігріву будинку, багато клієнтів віддають перевагу повітряно-водним системам. Їхня окупність прямо залежить від якості всього комплексу обладнання та грамотного монтажу. Фахівці нашого інтернет-магазину допоможуть зробити максимально точний та грамотний вибір з урахуванням таких аспектів:

- площа опалювального приміщення;

- Поверховість будинку;

- функціональне призначення приміщення;

- чи є потреба у підігріві води;

- на якому етапі знаходиться будівля: проектування, будівництво, реновація або жодних будівельних робіт не очікується;

- граничний бюджет для придбання.

Для зручності вибору теплового насоса для приватного будинку є відгуки, а також максимально детальна вказівка ​​технічних характеристик з фотографіями того, як виглядає система. Представлений асортимент виділяється на тлі конкурентів витривалістю, компактністю, надійністю навіть протягом тривалого використання.

Провідний виробник пропонує системи, що зарекомендували ефективність та безпеку. При цьому термін окупності досить невеликий, що дуже важливо у виборі обладнання. Ще кілька років тому з урахуванням вартості ціни пристрій окупався більше років сьогодні цей показник становить –3 – 5 років залежно від моделі та потужності.

Тепловий насос у будинку – універсальний агрегат, який дозволяє підтримувати екологічну філософію, використовувати природні ресурси, позитивно позначаючись на підтримці кліматичних умов планети. До речі, лише за минуле десятиліття кількість джерел альтернативної енергетики в Європі становила 17% усіх представлених, а в Україні постійно працюють грантові програми підтримки, що мотивують вибирати такі джерела енергії для особистого користування. Замовити у нас – правильне рішення.