Осушувачі повітря
Осушувачі повітря У БАСЕЙНІ - ПРИЗНАЧЕННЯ І ВИКОРИСТАННЯ
Багато хто мріє про власний басейн. Але при цьому не всі враховують, що вода, яка залита в більшу ємність, періодично випаровується. Якщо на вулиці необхідно просто додавати воду, то в приміщенні можуть початися проблеми.
Через поступове випаровування волога починає накопичуватися на стінах і стелі, в приміщенні підвищується рівень вологості. Якщо нічого не робити в подібній ситуації, буде душно, у людей, які купаються буде боліти голова. Не варто забувати про конденсат, який просто ідеальний для розмноження цвілі і хвороботворних бактерій. В результаті страждають і люди, і обладнання. Вентиляційну систему встановити досить складно, тому багато власників звертають увагу на осушувачі повітря для басейнів, ціна яких нижча.
ЯК ПРАЦЮЄ Осушувачі повітря для басейнів?
Осушувачі повітря басейнів працюють за схожим з кондиціонерами принципом. При цьому не потрібно проробляти отвори в стінах і встановлювати зовнішній блок. Конденсація викликається двома теплообмінниками, вода, яка в підсумку виділяється, накопичується в спеціальному резервуарі. Щоб монтувати і використовувати обладнання, не потрібні спеціальні навички.
Осушувач повітря басейну буває стаціонарним або переносним. За принципом роботи пристрою розділяються на:
- Асиміляційні. Пристрій утримує вологе повітря і замінює його сухим, який отриманий ззовні. Подібним обладнанням користуються досить рідко, так як його продуктивність нижче, ніж споживання електроенергії.
- Адсорбційні. Щоб усунути вологу з повітря, пристрій користується адсорбентами - речовинами, які можуть поглинати рідини. У конструкції устаткування передбачені два-три вентилятора. З їх допомогою повітря з приміщення переміщається до ротора, де розташований адсорбент. Після хімічної реакції волога вилучається. Далі осушене повітря виявляється в розподільній камері. Частина повітряної маси підігрівається і повертається назад до ротора, після чого з конденсатором виводиться назовні. Залишок повітря надходить назад в зал басейну.
- Конденсаційні. Вентилятор жене повітряні маси підвищеної вологості в пристрій, де вони виявляються на холодильному контурі. Після цього відбувається нагрівання теплообмінника, для його охолодження задіюється холодоагент. Перепад температур призводить до появи конденсату, холодоагент повертається до компресора і знову переходить в стан рідини. За допомогою тепла, що виділяється проводиться нагрів осушенного повітря, який потім відправляється в приміщення.
Необхідно враховувати, що осушувач повітря для басейнів може встановлюватися по-різному. Конструкції бувають настінними, підлоговими і канальними. Всі пристрої екологічно чисті, з їх допомогою можна не тільки здійснювати контроль за рівнем вологості, але і очищати повітряні маси від пилу.
ЯК КУПИТИ Осушувачі повітря для басейнів за вигідною ціною?
Вибираючи осушувач повітря в басейн, необхідно враховувати не тільки його ціну, але і масу технічних параметрів. Вибір залежить від:
- потужності;
- матеріалу виготовлення корпусу;
- наявності автоматичних налаштувань;
- обсягу холодоагенту;
- рівня шуму;
- захисту.
Існує кілька схем підключення обладнання для осушення повітря. При монтажі важливо враховувати, щоб до пристроїв можна було підійти для проведення ремонту. Важливо, щоб устаткування не контактувало з водою. При виборі осушувача обов'язково потрібно враховувати, скільки води буде випаровуватися, при цьому враховується площа водної поверхні басейну.
Якісне обладнання для басейнів за вигідною ціною представлено в каталозі інтернет-магазину Greenhol. Фахівці компанії допоможуть підібрати все, що необхідно. Для отримання консультації достатньо зателефонувати.