Підбір за параметрами
Ціна
грн
Застосувати
Торгова марка

Зимова консервація басейну

Сортувати:
Показати
Зимова заглушка AquaViva 97003 гумова (2")
163 грн
Зимова заглушка AquaViva 97003 - незамінний аксесуар для вуличних басейнів на період консервації. Ви..
Зимовий поплавок AquaViva 97105 (0,5 м)
328 грн
Професійний зимовий поплавець AquaViva - незамінний аксесуар для вуличних басейнів на період консерв..
Зимова заглушка AquaViva 97002 гумова (1.5")
125 грн
Зимова заглушка AquaViva 97002 - незамінний аксесуар для вуличних басейнів на період консервації. Ви..
Зимова заглушка гумова Vagner Pool, діаметр - 2"
364 грн
Для зимової консервації басейну знадобиться герметична і відповідна по діаметру труби заглушка. Щоб ..
Зимова заглушка гумова Vagner Pool, діаметр - 1½"
237 грн
Щоб захистити систему трубопроводу у басейні від руйнування або утворення тріщин, необхідно заздалег..
Зимова заглушка-вставка до скиммеру Vagner Pool
265 грн
В цілях відвертання попадання води в скиммерную трубку в зимовий період, а також для збереження цілі..
Зимова заглушка гумова Vagner Pool, діаметр - 1¼"
190 грн
Перед настанням холодів, необхідно провести процедуру консервації вуличного басейну. Після повного а..
Зимовий поплавок Procopi - 0,4 м
215 грн
Зимовий поплавець Procopi - 0,4 м компенсаційний поплавець для консервації басейну.Ширина - 0,4 м;Ве..
Зимова заглушка AquaViva 97001 гумова (1.25")
79 грн
Зимова заглушка AquaViva 97001 - незамінний аксесуар для вуличних басейнів на період консервації. Ви..
Показано з 1 по 9 із 9 (1 сторінок)

Чи потрібно готувати басейн до зими?

Відкритий басейн на вулиці - це мрія будь-якого власника приватного будинку, адже він дарує шикарну можливість охолодитися в спекотний літній день, весело провести час з друзями та родиною. Але крім радості і задоволення, штучний резервуар доставляє багато клопоту. За ним необхідно правильно і постійно доглядати. Цей процес включає в себе комплекс заходів, пов'язаних з контролем якості води, її дезінфекцією і очищенням спеціальним обладнанням для басейну. Крім цього, басейн необхідно правильно підготувати до періоду міжсезоння. У холодну пору року вода замерзає і розширюється в обсязі, що може привести до пошкодження облицювального покриття стін і підлоги чаші. Також велика ймовірність потрапляння всередину органічного сміття.

Правильно підготовлений до консервації басейн буде значно легше запустити перед початком сезону, фінансові витрати на його очищення і підготовку до використання будуть набагато менше. Початок підготовчих робіт до зимової консервації необхідно проводити заздалегідь, адже цей процес досить тривалий і багатоетапний. Приступати до його активній стадії рекомендується, коли середньодобова температура повітря досягає позначки в +15 градусів за Цельсієм. Перш за все необхідно виміряти рівень рН, хлору та інші хімічні показники.

Обладнання для консервації басейну

Воду, якою був наповнений резервуар, слід обов'язково злити. Але перед цим необхідно очистити автоматичні дозатори від хімії для басейну і промити їх проточною водою. Ті ж маніпуляції потрібно провести з системою фільтрації. Після цього знімаються всі заглушки і вода повністю зливається. Відразу ставити заглушки на місце не варто, так як в трубопроводі в місцях стиків і поворотів може затримуватися рідина, яка стікає поступово. Якщо залишити її в середині системи, великий ризик пошкодження трубопроводу.

Далі йдуть такі етапи;

  • очищення стін і підлоги резервуара;
  • демонтаж зовнішніх частин нагрівального і фільтруючого обладнання;
  • закупорювання місць установки спеціальними герметичними заглушками;
  • заповнення водою з додаванням антибактеріальних складів;
  • застосування на поверхні води спеціальних компенсуючих поплавців;
  • накриття резервуара спеціальним покриттям.

Багато хто помилково вважає, що воду з резервуара на зимовий період необхідно зливати, але це не так. Через перепад температур грунт навколо чаші буде замерзати і розморожувати. Це неминуче позначиться на стінах чаші, якщо басейн буде порожнім, так вони не зможуть протистояти тиску, який постійно змінюється. Зимові заглушки, компенсаторні поплавці та інше спеціальне обладнання для консервації басейну можна придбати в спеціалізованому інтернет-магазині GreenHol.

Важливі дрібниці для правильної консервації

Необхідність закупорювати всі отвори, в які монтувалися елементи фільтрує і нагрівальної систем, пов'язана з необхідністю запобігти потраплянню всередину води. Через низькі температур вона буде замерзати, що неминуче призведе до пошкодження внутрішніх елементів, ремонт і заміна яких - дуже дороге задоволення. Тому економити на придбанні обладнання для консервації басейну у вигляді герметичної заглушки недоцільно, адже її вартість невисока.

Наступним важливим придбанням повинні стати поплавці-компенсатори. Вони являють собою невеликі довгасті резервуари, нижня частина яких наповнена газом, що дозволяє їм утримуватися на поверхні води. Верхня частина вироби порожниста і може стискуватися замерзають людом. Вироби з'єднуються між собою спеціальними тросами, утворюючи на поверхні своєрідну "подушку безпеки". Саме вони будуть утримувати на собі всю вагу замерзлого льоду, не даючи йому надавати надмірний тиск на стіни і підлогу чаші. Таким чином її пошкодження виключається. Якісне обладнання для консервації басейну можна замовити онлайн на нашому офіційному сайті greenhol.ua.