Працюємо по всій Україні

25%
20%
15%
10%
9%
8%
7%
6%

*Співвідношення всіх продажів по областям

map
8 років

Досвід роботи на ринку

20000+

 Клієнтів

100%

 Оригінальний товар

logo
Консультуємо як себе
logo
Йдемо на зустріч Клієнту. Поважаємо та цінуємо кожного
logo
Максимально швидко відправляємо товар та підтверджуємо замовлення
logo
Завжди покращуємо свій сервіс
logo
Великий асортимент продукції
logo
Знижки постійним Клієнтам
logo
Якісний сервіс для Клієнтів 7 днів на тиждень
logo
100% оригінальний товар

Основні принципи

Орієнтація на Клієнта, експертність і надійність - три основних принципи, на яких будує свою роботу компанія GreenHol. Ми працюємо в кількох напрямках, основними з яких є товари для будівництва та догляду за басейном, а також безпечна продукція для дому (біопрепарати для вигрібних ям, септиків, водойм).

GreenHol починав свою роботу в 2013 році і тоді в асортименті магазину було всього 10-12 позицій товару. На сьогоднішній день таких позицій вже більше 5000 і асортимент зростає!

Експертність та надійність

З кожним роком список наших постійних Клієнтів збільшується в середньому на 35%. Це ті покупці, які звертаються до нас постійно, деякі з них з нами вже протягом 4 і більше років! Сьогодні ми з повною впевненістю можемо назвати себе експертами в своїх напрямках. Семирічний досвід роботи, відгуки Клієнтів, а також рекомендації нашого магазину своїм друзям і знайомим підтверджують експертність компанії і її співробітників.

Наше завдання - задовольнити потреби Клієнта, будь то вибір продукції для догляду за басейном або підбір біопрепаратів для вигрібної ями або септика. Завдяки правильній консультацій з урахуванням індивідуальних особливостей наші Клієнти отримують краще рішення і залишаються задоволені, повертаючись до нас знову і знову.

Продукція, представлена ​​в магазині, тільки від перевірених виробників з відповідними сертифікатами якості. Вона надійна, довговічна і відповідає тим критеріям експлуатації, які заявлені виробником.

Орієнатція на Клієнтів

Нашій компанії дуже важливо, щоб Клієнти разом з якісним товаром отримували ще й якісний сервіс. Тому ми завжди покращуємо своє обслуговування і при необхідності йдемо назустріч Клієнту.

Команда інтернет-магазину GreenHol постійно працює над поліпшенням сервісу. Сьогодні наші Клієнти мають можливість:

- Зв'язуватися з магазином будь-яким зручним для них способом: через онлайн-чат з менеджером на сайті, через соцмережі - Фейсбук, телеграм, за телефонами і вайберу.

- Максимально швидко отримувати замовлення по всій Україні, а також кур'єром по Києву.

Для постійних Клієнтів у нас діють знижки, є можливість безкоштовної доставки кур'єром по Києву або через Нову пошту.

Розвиваємося разом

Ми завжди аналізуємо Ваші вимоги та побажання і підбираємо для кожного Клієнта унікальний продукт. Професійний і уважний підхід до Ваших замовлень для нас на першому місці. Ми завжди будемо раді бачити Вас в нашому інтернет-магазині!