Консультація
Якісний сервіс клієнтів 7 днів на тиждень
100% оригінал
Надаємо перевірений товар від виробників
Великий асортимент
Постійно розширюємо товарний асортимент
Знижки
Постійним клієнтам надаємо знижки
Категорії
Знайдіть те, що Вам потрібно
З нами працюють

Магазін Грінхол (Greenhol) створений з метою надання своїм клієнтам якісного товару як вітчизняного, так і зарубіжного виробника. Ми працюємо за такими основними напрямками:

  • 1) Обладнання та хімія для басейнів;
  • 2) Біопрепарати для вигрібних ям та септиків;
  • 3) Печі булерьян;
  • 4) Бактерії для очищення водойм.

Басейни та обладнання

Темі будівництва та догляду за басейнами на нашому сайті виділено цілих 5 розділів! Ми дійсно розбираємося в цій темі і готові ділитися корисною інформацією зі своїми клієнтами, а також надавати якісний товар. Наш сайт буде корисним і тим, хто тільки збирається будувати басейн, тому що у нас продаються всі необхідні матеріали для його будівництва, і тим, хто шукає ефективні способи догляду, тому що у нас є різноманітні засоби і різні аксесуари. А якщо вам необхідно вибрати обладнання для басейнів, але ви не знаєте який саме, сміливо телефонуйте нашим консультантам, які допоможуть визначитися з відповідною моделлю. Ми стежимо за новинками в цій галузі, оновлюючи і доповнюючи продукцію на сайті, особливо в розділах Аксесуари для басейну і Хімія для басейну.

Біопрепарати для вигрібних ям та септиків

Санітарні норми вимагають уваги не тільки до водойми з водою, але також до підземних резервуарів з нечистотами, які доводиться монтувати при відсутності центральної каналізації. Тут добре себе зарекомендували біопрепарати для очищення вигрібних ям, септиків, вуличних туалетів. Будь-яка органіка і інші відходи життєдіяльності людини, що скидаються в каналізаційні стоки, за допомогою спеціальних ферментів розкладаються на безпечні діоксид вуглецю і технічну рідину, яку можна застосувати для поливу саду або городу.

Рекомендуємо придбати біопрепарати для вигрібних ям, що сприяють позбавленню від неприємних запахів і восставновленію дренажу в зливний ямі. Додатково ви істотно збільшите термін служби підземної конструкції за рахунок очищення входять до складу бактеріями стінок і дна від відшарувалися забруднень. На сайті представлена ​​широка лінійка таких товарів за доступними цінами, так як ми співпрацюємо з вітчизняними виробниками

Біопрепарати для очищення водойомів

Є у нас і натуральні засоби для очищення води в озерах і ставках. Вони допомагають ефективно боротися з синьо-зеленими водоростями, прибирають каламутність води і неприємний запах. Очищення водойм і ставків біопрепаратами абсолютно безпечна! Такі кошти не порушують екосистему водойм і не завдають шкоди людям. Біопрепарати у нас замовляють не тільки приватні особи, а й рибні господарства, а також власники комерційних водойм.

Опалювальне обладнання

Альтернатива газовому опаленню – піч булерьян сьогодні знаходиться на піку своєї популярності! В окремому розділі у нас представлений широкий модельний ряд цього обладнання від різних виробників. Для зручності пошуку розділ « Печі Булер'ян » має 6 підрозділів, в яких представлені:

  • класичні моделі;
  • моделі з варильною поверхнею;
  • печі 2 в 1: які і приміщення опалюють, і на яких можна готувати;
  • каміни-булерьян;
  • димоходи;
  • підставки для печі.

Такі печі можна встановлювати не тільки на дачах. Вони відмінно підходять для повноцінного обігріву будь-яких приміщень різної площею. Вони можуть обігрівати приватний будинок, гараж, склади, виробничі цехи, офісні приміщення, теплиці. Сировиною для такого обладнання можуть бути дрова або спеціальні брикети та гранули.

У приміщеннях, де встановити печі немає можливості, ми пропонуємо інший варіант – встановлення електрокамінів, які прекрасно доповнять інтер'єр будь-якого житлового простору. Є у нас і спеціальні печі для лазень і саун, які допоможуть створити необхідний мікроклімат в лазнях.

Особливості роботи інтернет-магазину GreenHol (Грінхол)

Наш інтернет-магазин приймає замовлення як від приватних, так і юридичних осіб. Оплачувати товар можна за допомогою готівкового та безготівкового розрахунку. Будь-який товар ми доставляємо по всій країні за допомогою різних кур'єрських служб. Також можливий самовивіз для тих, хто живе в столиці.

Головна мета нашого сайту – бути корисними своїми клієнтам. І ми з цим завданням справляємося на 100%! Стати нашим клієнтом і переконайтеся в цьому самі!